• slideshow1
  • slideshow1
  • slideshow1

Antalya NLP Eğitimi

Antalya NLP Eğitimi
NLP Eğitimi

Neuro duyularımızın yöneltildiği sinir sistemini ve beyni, Linguistic deneyimlerimizin dil ile kodlanması ve Programming ise değiştirmek istenilen algı, düşünce ve davranışlarımızın yeniden düzenlenmesidir. Zihnimizde kalıplaşmış yada kodlanmış yanlış inanç sistemlerimizi, korkularımızı, endişelerimizi, olumsuz alışkanlıklarımızı ve duygularımızı, ve bunlara verdiğimiz olumsuz tepkilerimizi değiştirmek için kullanılan çeşitli teknikleri kapsayan bir sistemdir.

İletişim sorunu yaşadığımız alanlarda (aile, iş, özel ve kişisel hayat etme söz konusu olan olumsuzluktan kurtulmak, bize çevremizi ve özellikle kendi iç dünyamızı daha iyi görmemizi ve anlamamızı sağlar. Dolayısıyla farkındalığı, motivasyonu ve öz güveni güçlenmiş bir birey olarak, toplumumuzla daha sağlıklı ilişkiler ve iletişim bağları elde etmiş oluruz.

NLP Diploma Eğitimi(Nlp temel ve farkındalık eğitimi)

NLP diploma sertifika programının temel amacı, NLP Practitioner eğitiminin temel taşlarını oluşturmaktadır ve NLP'nin teknik ve metotları ile tanışmanızı sağlamaktır. NLP DİPLOMA Programı;  Kendini tanıma, farkındalık ve değişimin ilk adımı niteliğindeki NLP giriş eğitimidir. NLP'nin sihirli dünyası için heyecanlı bir giriş olacaktır.

 

NLP Diploma Sertifika Eğitim Programı, stratejik iletişim, düşünce ve yaşam yönetimi konularında çok etkili araçlarla tanışacağınız bir NLP ye giriş programıdır. Çok kapsamlı bir NLP eğitimi almadan önce, bizimle ve NLP içerikleri ile tanışmak ve NLP ile neler yapılabileceğini görmek isteyen katılımcılar için düşünülmüş sertifikalı bir başlangıç eğitimidir. Katılımcılar,  "NLP Diploma" seviyesinden mezun olabilecekleri gibi, dilerlerse "NLP Practitioner" programına devam ederek "NLP Practitioner" (Sertifikalı NLP Uygulayıcısı) olarak da mezun olabilirler.

 

NLP Diploma sertifika eğitiminde, kendinizle ve başkalarıyla kurmuş olduğunuz iletişimi pekiştirmeyi öğreneceksiniz. Bu eğitimde kendi potansiyelinizi ve öz kaynaklarınızı açığa çıkarıp, nasıl daha etkili biçimde kullanabileceğinizi, yaratıcılığınızı geliştirmeyi ve yeni öğrenme stratejilerini yaşama entegre etmeyi, tutsak ruh hallerinden kurtulup hızlı bir biçimde özgüven ve enerji dolu hale gelebilmeyi ve böylelikle yaşam kalitenizi artırmayı öğrenirsiniz.

 

NLP Diploma eğitiminde, temel NLP bilgi ve teknikleri, teorik ve uygulamalı olarak verilir. Eğitimin amacı, NLP tekniklerinin günlük yaşam içindeki sorumlu ve yaratıcı kullanımını sağlamak olduğu gibi, gerek özel gerekse iş yaşamında insanlar arasındaki iletişim süreçlerinin etkinliğini geliştirebilmektir.

 

NLP Diploma eğitimi katılımcılarına, ayrıntılı yazılı doküman verilecektir. NLP sertifika eğitimleri, yetkili uzman NLP eğitmenleri ve alanından uzman konuk eğitmenler tarafından verilebilir. 


NLP Practitioner Eğitimi


Nöro Linguistik Programming kelimelerinin kısaltması olan NLP Sinir Dili Programlama, dilimize daha basit çevirecek olursak, Algısal Davranış Kontolü manasına gelmektedir. Ne işe yarar bu NLP dersek, bir kişinin farkında olmadan başardığı bir olguyu, alt modalitelerini çıkararak, aynı kişide tekrar kısa yoldan uygulamak yada başka bir kişinin alt modalitelerini, ilk kişinin modaliteleriyle değiştirilmesini sağlayarak, ikinci kişinin de aynı başarıyı sağlamasıdır.


En basit tarifiyle NLP ile Beyne Nasıl düşünmesi gerektiğini öğreterek, İstediğimiz sonuçları almaya yarar.


Alt Modalite Nedir?: Kısaca duyu organlarımız tarafından alınan verilerin beynimizde şekillenmesini sağlayan olgular diyebiliriz. Diyelim ki bir ses duyduk. O ses kulak tarafından işitilerek nöronlar tarafından beynimize iletilir. O sesin bizim için ifade ettiği anlamlar cümlesine "Alt Modalite" diyoruz. Bir köpek sesi duyduğumuzda o köpek sesi bizim için tek bir ses olarak kalmıyor, daha önceki görüntüler, kokular, hisler, hepsi mikserde karıştırılarak bir algı oluyor. Mikserde karıştırılan bu sesler, kokular, resimler ve başka ne varsa bunların hepsi o sesin alt modalitelerini oluşturmaktadır.

Bu eğitimi ister yüzyüze ister online olarak alma imkanına sahipsiniz.


NLP Master Practitioner Eğitimi


Katılımcılarımız NLP tekniklerini ustaca kullanabilecekleri gibi, kendileride teknik yazabilecek seviyeye geleceklerdir.

(60 saatlik Master Practitioner eğitiminin yanında, yeterli olana kadar pratik yapma imkanı): Bu eğitimimize, NLP Practitioner Eğitimini almış olan katılımcılarımız dahil olabilirler. Eğitimimiz sonunda, katılımcılarımız NLP tekniklerini ustaca kullanabilecekleri gibi, kendileride teknik yazabilecek seviyeye geleceklerdir.

Bu eğitimi ister yüzyüze ister online olarak alma imkanına sahipsiniz.


NLP Trainer Eğitimi

Eğitimci Eğitimi. Gerçek bir eğitimci yetiştirme programı. NLP profesyonellerine yönelik bu eğitimde bilinçaltı öğretme stratejilerini de öğrenebileceğiniz sıra dışı bir eğitim NLP sadece tekniklerden ibaret degildir, gerçek farkı yaratan bir keşfetme sürecidir. 


NLP Eğitimleri düzenlemek ve bu alanda sertifika verme yetkisine sahip olmak isteyen kişilere özeldir. Bu eğitimi alabilmek için, Pratisyen ve Master Eğitimlerinin başarıyla bitirilmesi gerekmektedir. 


NLP Trainer sertifikasına sahip olan bir kişi, Uluslararası geçerli NLP Pratisyen ve Master Sertifikaları vermeye hak kazanır.


NLP Trainer unvanına sahip olan birisi, NLP'yi temsil eder ve NLP'nin etik ve ahlaki kurallarına uymak durumundadır.


NLP Master Trainer Eğitimi


NLP Master Trainer eğitimden öte, bir süreçtir. NLP Master Trainer sertifikası alabilmek için, ilgili NLP okullarının belirlediği kriterleri tamamlamak gerekir. Master Trainer, uzman eğitimci anlamına gelir ve NLP Eğitiminin son basamağıdır.


NLP Eğitimlerimiz sonunda gerekli bilgiyi ölçme değerlendirmeleri yapıldıktan sonra sertifika almaya hak kazanan katıcılarımıza MTI (Mind Training Institute) tarafından Uluslararası sertifika verilecektir.


. NLP Diploma Sertifikası,


. NLP Practitioner Sertifikası,


. NLP Master Practitioner Sertifikası


. NLP Trainer Sertifikası verilecektir.

 

Ücretsiz ön görüşmeyapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.

 

NLP Teknikleri eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için:

 

İzmir NLP eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yâda 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya  İzmir NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.


İzmir Karşıyaka NLP Teknikleri eğitimlerimiz için. 0(232)369 50 81 -  0(532) 100 11 65 numaralıtelefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Karşıyaka NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz


Denizli NLP Teknikleri eğitimlerimiz 0 (258) 213 0 999-   0 (532) 100 11 65 numaralı telefondanulaşabilirsiniz veya Denizli NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.


Antalya NLP Teknikleri eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15yâda 0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Antalya NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.


Muğla NLP Teknikleri eğitimlerimiz 0(252) 213 00 98 -  0 (532) 100 11 65 numaralı telefondanulaşabilirsiniz veya Muğla NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.

 
Antalya NLP Kursları

İzmir NLP

slideshow1i

Bu makale şu konularla ilgili olabilir : - - - -
Antalya NLP Eğitimi başlıklı 1542 kişi tarafından okundu ve kişi tarafından yorumlandı

Ayrıntılı Bilgi İçin Biz Sizi Arayalım

  
 
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir Yorum Yazın