• slideshow1
  • slideshow1
  • slideshow1

Karşıyaka NLP

Karşıyaka NLP
NLP Eğitimi

NLP Eğitimi Nedir? İnsanların yaşadığı evreni algılamasını sağlayan 5 duyu organı, kişinin beynindeki "algısal gerçekliğin" oluşmasını sağlar. NLP de bu aşamada devreye girerek, kişinin çevresindeki insanları, nesneleri, olay ve durumları algılayış biçimini yönetmesini sağlamaya çalışır.

NLP, tamamen bilimsel olarak insan algısının geliştirilmesini ve böylelikle iletişim kurmak için daha fazla değişkeni inceleyebilmesini sağlar. NLP teknikleri olarak adlandırılan teknikler, kişinin sinir sistemini geliştirerek 5 duyu organı ile elde edilen bilgilerin sayısının arttırılmasını ve ayni zamanda bu bilgilerin daha etkin bir şekilde incelenmesine odaklanır. NLP teknikleri kişinin olaylara ve hayatin tamamına farklı bir gözle bakabilmesi için geliştirilmiştir. Çünkü kişinin hayata bakisi, tamamen algısal organlarının beynine ulaştırdığı bilgilerin yorumlanmasına dayalıdır. Beyne ulasan bilgilerin daha bilinçli bir şekilde analiz edilmesi ve girdilerin daha detaylı bir şekilde kullanılması, kuskusuz kişinin tüm hayatinin değişmesi anlamına gelmektedir.

Duyguları en iyi betimleyen sezgisel algılama birçok erkekte genç yastan itibaren körelir anlamını yitirir. Bizler kendi geçmişimize göre bazı duyularımızı daha az, bazılarını daha çok kullanmışızdır ve buna devam ederiz.  Sinema oyuncusu bir baba ile ressam bir annenin çocuğunun görselliği ve sezgisel konulardaki niteliği doğal olarak daha gelişmiş olacaktır. Babası müzik direktörü, annesi bir müzisyenin kızı olan Mozart, daha ana rahmindeyken müziği ruhuna işlemişti. Annesi Mozart'a hamileliği boyunca müzik dinleterek onun hayatını değiştirmişti. Babası daha o dogmadan ona her gün keman çalıyordu. Dört yaşında müzikal deha olarak bilinen ve kabul edilen Mozart’ın işitselliğinin çok gelişmiş olduğunu görebiliriz.

Duygusal kişi ise kendi duygularını önemser ama onları sağlıklı ve net bir şekilde ifade edemez. Başkalarının duygularına ise duyarsız tepkiler gösterebilir. Sıklıkla anlaşılamamaktan rahatsızlık duyduğunu ifade eder. İnsanlar için, tüm canlılarda olduğu gibi dokunulmak ve dokunmak bir ihtiyaçtır olarak belirtilir.

Ücretsiz ön görüşmeyapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.

 

NLP Teknikleri eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için:

 

İzmir NLP eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yâda 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya  İzmir NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.İzmir Karşıyaka NLP Teknikleri eğitimlerimiz için. 0(232)369 50 81 -  0(532) 100 11 65 numaralıtelefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Karşıyaka NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz


Denizli NLP Teknikleri eğitimlerimiz 0 (258) 213 0 999-   0 (532) 100 11 65 numaralı telefondanulaşabilirsiniz veya Denizli NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.


Antalya NLP Teknikleri eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15yâda 0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Antalya NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.


Muğla NLP Teknikleri eğitimlerimiz 0(252) 213 00 98 -  0 (532) 100 11 65 numaralı telefondanulaşabilirsiniz veya Muğla NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.


NLP Practıtıoner Eğitimi

NLP Master Practıtıoner Eğitimi

slideshow1

Bu makale şu konularla ilgili olabilir : - - - - -
Karşıyaka NLP başlıklı 1496 kişi tarafından okundu ve kişi tarafından yorumlandı

Ayrıntılı Bilgi İçin Biz Sizi Arayalım

  
 
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir Yorum Yazın