• slideshow1
  • slideshow1
  • slideshow1

NLP

NLP
NLP Eğitimi

NLP “Neuro Linguistic Programing”, insanın kendi “organik bilgisayar”ını keşif eğitimidir. İnsan nasıl bir sisteme sahip, programlarını nasıl oluşturuyor ve nasıl değiştiriyor? 5 temel algı sistemi ile (görüntü, ses, duygu, tat ve koku) dış dünyayı algılayan insanın, iç sisteminde oluşturduğu kelime, dil, inanç ve değerleri ile dünyayı algılamaya yönelik filtreleri neler? Olan ne? Algıladığımız ne? İnsanın sistemi bir bütün olarak nasıl işliyor? Beyin yapısı ve beyindeki tüm algı sistemleri nasıl çalışıyor ve günlük yaşama yansımaları neler? İnsan tüm bu sistemi farkındalıkla nasıl kullanabilir?...


NLP, geçmişten bugüne derin kütüphanemizde biriktirdiklerimizi nasıl düzenleyip, değiştirip, dönüştüreceğimizi bütünsel bir yaklaşımla araştıran ve aydınlatan bir bilim ve sanattır. Birçok davranış ve yaklaşımımızı değiştirebilme potansiyelini kazandırır. Kendimizi daha derinden tanımayı, davranış modelleri ve iletişim biçimlerimizi fark etmeyi ve fark ettikçe de önce kendimiz ve sonra diğerleri ile daha nötr iletişim kurabilmemizi destekler. 


Başarmak konusunda NLP'nin temel varsayımı şöyledir: "Hiçbir basari tesadüfle elde edilmez, basari bir tercih sonucudur. Beyni etkin kullanmak ise, beyni başarıya programlama ile ilgilidir. Siz beyninizi başarıya programlamayı tercih edersiniz veya etmezsiniz."


"NLP" Nedir?


Nöro: Nörolojik zihinsel süreçlerimiz.


Linguistik: Dil ve kelimeleri kullanma seklimiz 


Programlama: Öğrenilmiş ve amaçlarımız doğrultusunda bastan programlanabilen davranışlarımız.


NLP; zihin, dil ve davranış arasında ilişki kurarak, bireylerin kişisel hedeflerine ulaşmaları adına zihinlerini ne şekilde kullanabileceklerini öğreten değişim teknolojisidir.


NLP bir sanat ve bilimdir; mükemmelliğin modellenmesidir. 


NLP Size Ve Ailenize Neler Kazandırır?


Bilinç dışı Zihnin Öğrenme Becerileri: Bilinç dışı zihnin çalışma yöntemlerini öğrenerek, sizi sınırlayan alışkanlıklarınızı ne şekilde öğrendiğinizi keşfedip, sizi hedeflerinize götürecek yeni alışkanlıkları hangi yollarla kazanacağınızı deneyimleyerek öğreneceksiniz.


İletişim: Aileniz, arkadaşlarınız ve is hayatınızdaki insanlarla iletişim etkinliğiniz önemli derecede artacak. Ayni zamanda kullandığınız dil ve sözcüklerin bütün davranışlarınızı nasıl programladığını ve bunun da sizin dünya deneyiminizi doğrudan doğruya ne şekilde etkilediğini anlayacaksınız.


Duyguların Yönetimi: Duygularınızı nasıl kontrol edebileceğinizi, yönetebileceğinizi öğreneceksiniz.


Geleceğinizi Şekillendirmek: İstediğiniz geleceğinizi oluşturmak adına zihninizi nasıl kullanabileceğinizi ve davranışlarınızı nasıl programlayabileceğinizi öğreneceksiniz 


Kişisel Motivasyon: Kendi kendinizi hangi yöntemlerle motive edebileceğinizi öğreneceksiniz.


Ücretsiz ön görüşmeyapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.

 

NLP Teknikleri eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için:

 

İzmir NLP eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yâda 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya  İzmir NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.


İzmir Karşıyaka NLP Teknikleri eğitimlerimiz için. 0(232)369 50 81 -  0(532) 100 11 65 numaralıtelefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Karşıyaka NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz


Denizli NLP Teknikleri eğitimlerimiz 0 (258) 213 0 999-   0 (532) 100 11 65 numaralı telefondanulaşabilirsiniz veya Denizli NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.


Antalya NLP Teknikleri eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15yâda 0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Antalya NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.


Muğla NLP Teknikleri eğitimlerimiz 0(252) 213 00 98 -  0 (532) 100 11 65 numaralı telefondanulaşabilirsiniz veya Muğla NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.

 
İzmir NLP

Antalya NLP Merkezi
slideshow1

Bu makale şu konularla ilgili olabilir : - - - -
NLP başlıklı 1361 kişi tarafından okundu ve kişi tarafından yorumlandı

Ayrıntılı Bilgi İçin Biz Sizi Arayalım

  
 
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir Yorum Yazın