• slideshow1
  • slideshow1
  • slideshow1

NLP Diploma Eğitimi

NLP Diploma Eğitimi
NLP Eğitimi

NLP Diploma sertifika eğitiminde, kendinizle ve başkalarıyla kurmuş olduğunuz iletişimi pekiştirmeyi öğreneceksiniz. Bu eğitimde kendi potansiyelinizi ve öz kaynaklarınızı açığa çıkarıp, nasıl daha etkili biçimde kullanabileceğinizi, yaratıcılığınızı geliştirmeyi ve yeni öğrenme stratejilerini yasama bütünleşmiş etmeyi, tutsak ruh hallerinden kurtulup hızlı bir biçimde özgüven ve enerji dolu hale gelebilmeyi ve böylelikle yasam kalitenizi artırmayı öğrenirsiniz.

NLP Diploma eğitiminde, Temel NLP bilgi ve teknikleri, teorik ve uygulamalı olarak verilir. Eğitimin amacı, NLP tekniklerinin günlük yasam içindeki sorumlu ve yaratıcı kullanımını sağlamak olduğu gibi, gerek özel gerekse is yaşamında insanlar arasındaki iletişim süreçlerinin etkinliğini geliştirebilmektir.

NLP Diploma eğitimi neticesinde, çevremizle daha sağlıklı iletişim kurmayı öğreneceksiniz. NLP'nin hedef belirleme ve sonuca ulaşma ilkeleri ile hedeflerinize daha kolay ulaşacaksınız. Motivasyon tekniklerini öğrenerek, ihtiyacınız olduğu anda kendinizi nasıl motive edeceğinizi öğreneceksiniz.

Zihnin Öğrenme Becerileri: Bilinçaltı zihnimizin çalışma prensiplerini öğrenerek, sizi sınırlayan alışkanlıklarınızı hedeflerinize götürecek yeni alışkanlıklara nasıl dönüştüreceğinizi deneyimleyerek öğreneceksiniz.

İletişim: Kullandığınız dil ve sözcüklerin bütün davranışlarınızı nasıl programladığını ve bunun da sizin dünya deneyiminizi doğrudan nasıl etkilediğini anlayacaksınız. Önce kendi iç iletişiminizi sağlayacak, sonra çevrenizdeki insanlarla iletişim etkinliğiniz önemli ölçüde artacak.

Özgüven: NLP' ye göre davranışlarımızı yöneten iç dünyamızdır. İç dünyamızdaki olumsuzluklar çözülünce bastırılmış olan özgüven, Öz değer gibi pozitif duygularımız ortaya çıkar.

Duyguların Kontrolü: Duygularınızı nasıl kontrol edip, yönetebileceğinizi öğreneceksiniz. Böylece genellemesiz ve stressiz bir yasam süreceksiniz.

Hedefler: Arzu ettiğiniz geleceğinizi yaratmak için zihninizi etkin kullanabilme ve davranışlarınızı etkin programlayabilme becerilerini edineceksiniz.

Kişisel Motivasyon: Kendi kendinizi nasıl motive edebileceğinizi öğreneceksiniz.

İstemediğimiz davranışlardan kurtulacaksınız: Hayır diyebilme, karar verme, yeme alışkanlıkları, güven, vb.

Farklı dünya modellerine saygı duymayı öğreneceksiniz.

Performans: Bireysel performansınızı doruğa çıkarmanın püf noktalarını öğreneceksiniz.

Yaratıcılığınızı geliştirir. Takım yönetme becerinizi, sunuş ve liderlik yeteneğini, görüşme ve hedef yerleştirme yeteneklerinizi geliştirir.

Ücretsiz ön görüşmeyapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.

 

NLP Teknikleri eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için:

 

İzmir NLP eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yâda 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya  İzmir NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.


İzmir Karşıyaka NLP Teknikleri eğitimlerimiz için. 0(232)369 50 81 -  0(532) 100 11 65 numaralıtelefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Karşıyaka NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz


Denizli NLP Teknikleri eğitimlerimiz 0 (258) 213 0 999-   0 (532) 100 11 65 numaralı telefondanulaşabilirsiniz veya Denizli NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.


Antalya NLP Teknikleri eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15yâda 0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Antalya NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.


Muğla NLP Teknikleri eğitimlerimiz 0(252) 213 00 98 -  0 (532) 100 11 65 numaralı telefondanulaşabilirsiniz veya Muğla NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.

 
İzmir NLP

Antalya NLP Merkezi
slideshow1

Bu makale şu konularla ilgili olabilir : - - - - -
NLP Diploma Eğitimi başlıklı 1630 kişi tarafından okundu ve kişi tarafından yorumlandı

Ayrıntılı Bilgi İçin Biz Sizi Arayalım

  
 
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir Yorum Yazın