• slideshow1
  • slideshow1
  • slideshow1

NLP Master Practitioner Eğitimi

NLP Master Practitioner Eğitimi
NLP Eğitimi

Değişimin Değiştiren Gücü, NLP Master Practitioner Sertifika Programı İle Şuana Kadar Öğrendiğiniz Temel NLP Bilgi Ve Tekniklerini Özümseyerek, Bu Temel Üzerime Yeni Öğrenilen Teknikleri Ekleyecek Ve Alet Çantanızı Daha Da Zenginleştireceksiniz. NLP Master Practitioner Sertifika Eğitimi Gerek Eğitim İçi Uzmanlık Alanını Geliştirme Basamağında, Gerekse Bireylerin NLP Tekniklerini Kendi Özel Ve iş Hayatlarına Uyarlama Sürecinde Süper geniş görüşlülük Danışmanlık Desteği Sağlanarak, Öğrenilenlerin Bireyin Hayatına Entegrasyonunu Hedefler.


NLP Master Practitioner Eğitimi, NLP'nin İleri Kalıplarını Öğretirken, Eğitimde Önemli Olanın "Bir Şeyleri Doğru Yapmak" Değil, Öğrenmenin Devamlılığı Ve Gelişim Süreci Olduğunu Gösterecektir. Eğitimin Amacı, Değişen Ortama Ayak Uydurabilme Ve Geri Bildirim Alıp Verme Yoluyla Değişim Sürecine Uymanızı Kolaylaştırmaktır.


NLP Master Practitioner İçeriği


* Değerler


* Meta programlar


* Mantık Düzeyleri İle Mantık Tipleri


* Kriter Kullanım Kalıpları


* Modelleme


* İnançlar


* Zaman Kodları Ve Zaman Çizgisi


* Duygular


* Semantik Temeller


* Hafıza


* Dil Kalıpları


* Kişilik Tipolojileri


* Dokuz Farklı Kişilik Motifi


* Karakterler


Tüm Bu Bilgiler Yapılan Çok Sayıda Bireysel NLP Seansında Pekiştirilen Deneyimlerin Paylaşılmasıyla, Yani Gerçek Hayatta Is Yarayan Biçimiyle Öğretilmektedir.

 

Hızla Ve Sürekli Değişen Ve Gelişen Günümüz Dünyasına Ayak Uydurabilmek İçin Değişimi Hayatimizin Vazgeçilmez Bir Parçası Haline Getirmeliyiz. Unutmamak Gerekir Ki Dünya Değişmeyen Tek Şey Değişimdir. Ancak Bu Şekilde Varlığımızı Sürdürür, Geliştirir Ve Hayatımızda İstediğimiz Sonuçları Elde Edebiliriz


Ücretsiz ön görüşmeyapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.

 

NLP Teknikleri eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için:

 

İzmir NLP eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yâda 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya  İzmir NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.İzmir Karşıyaka NLP Teknikleri eğitimlerimiz için. 0(232)369 50 81 -  0(532) 100 11 65 numaralıtelefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Karşıyaka NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz


Denizli NLP Teknikleri eğitimlerimiz 0 (258) 213 0 999-   0 (532) 100 11 65 numaralı telefondanulaşabilirsiniz veya Denizli NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.


Antalya NLP Teknikleri eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15yâda 0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Antalya NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.


Muğla NLP Teknikleri eğitimlerimiz 0(252) 213 00 98 -  0 (532) 100 11 65 numaralı telefondanulaşabilirsiniz veya Muğla NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.


NLP Eğitimi


NLP Trainer Eğitimi

slideshow1


Bu makale şu konularla ilgili olabilir : - - - - - - - -
NLP Master Practitioner Eğitimi başlıklı 1226 kişi tarafından okundu ve kişi tarafından yorumlandı

Ayrıntılı Bilgi İçin Biz Sizi Arayalım

  
 
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir Yorum Yazın